Gold Shows

CameraLux ekstra özel bir gösteri ister misin? Check out "ALTIN" GÖSTERİR, ve sizi hayal kırıklığına olmayacak söz ettik. "ALTIN GÖSTERİR" özel şovlar, cam modelleri ile özel yeteneklerini göstermek için yarattı. Bu canlı gösterir, ama içeriği modeller tarafından seçilir. Katılmak için belirteçleri gerekir. Bu "ALTIN gerçekten çılgınca şeyler GÖSTERİR", bunu kaçırmak istemeyeceksiniz!

Hayır gold shows henüz

New performers this Month

    Ne ALTIN BİR GÖSTERİ?

    “ALTIN ŞOVU” ön ödemeli bir gösteri. Çok üyelerinin izle katkıda bulunmalıdır ne kadar olacağını göstermek kendi ve ne yapacaklarını modeli karar verir. İstedikleri şovu başlayacak önce modeli belirteçleri “” hedef sayısını belirler, ve ne kadar bu hedefe ulaşmak için beklerler. Modeli hedefe ulaşılmadan gösterisini başlatmak için seçin veya iptal etmek için seçebilirsiniz. Eğer bir model bir gösteri iptal ederse, bütün üyelerine iade edilecektir, ve modelin hiçbir şey alır.

    "ALTIN ŞOVU" içeriğini modeli tarafından karar verilir. İzleyiciler kendi aralarında sohbet edebiliyoruz, ama modeller izleyiciler ile sohbet etmeyin, süper seksi XXX bir gösteri sunmaya odaklanın. Şov başladıktan sonra, ücretli üyelerin gösteri olacak özel bir sohbet odasına alınır. Belirteçleri minimum miktardan daha fazla katkı, eğer bu haritayı daha hızlı başlatmak istiyorsanız yapabilirsiniz. İzleyiciler gelip ödemelerini yaptıktan sonra show devam edebiliyoruz, ve izleyiciler başladıktan sonra herhangi bir noktada gösteriye katılmak için ödeme yapabilirsiniz. İadeler yalnızca bir modelin bir şovu iptal eder, gösteriyi tamamlamak verilir, ya da bir bağlantı sorunu var.