Genel bilgiler

Eğer hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, şifre, fatura, ya da teknik bir sorun varsa, Sık Sorulan Sorular ve destek sayfalarına gidin lütfen.

CameraLux yeni?

CameraLux, canlı kameralar için en iyi site hoş geldiniz! CameraLux üzerinde, amatör model ve gerçek porno özelliğine sahip canlı web kamerası izlemek ve onlarla sohbet edebilirsiniz. (Ön seçmediğiniz sürece kaydedilen göster) tüm sohbetleri ve videoları canlı vardır. Bir model ile sohbet edebilir ya da sadece sizin için özel bir gösteri izleyebilirsiniz.

Aşağıda en sık sorulan sorulardan bulabilirsiniz ve ortak CameraLux sorunlara çözüm. Lütfen soru ve sorunların canlı Müşteri Destek temas kurmaktan çekinmeyin

Sıkça Sorulan Sorular

CameraLux SSS Hoşgeldiniz. En sık sorulan sorulardan bazılarının yanıtları listeledik. Senin sorunun, hızlı bir tepki için Müşteri desteğine başvurun için bir çözüm bulamazsanız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Müşteri Desteği

Eğer Sorunuzun cevabı burada yoksa, ya da teknik bir sorun varsa, Müşteri Hizmetleri temsilcilerimiz, günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün yardım etmek için bir yıl.

MÜŞTERİ DESTEK İLETİŞİM

Fatura Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimiz için sağduyulu fatura sunuyoruz. Fatura beyanı aşağıdakilerden birini görüntüler açıkça işaretlenmiş ücretli hizmetlerin herhangi birine erişmeye karar vermeniz gerekir:

  • Epoch.com*cameralux
  • SEGPAY*LUX
  • CCBILL.COM
  • Conteudo1u2wn3
  • WirecardLUX

Epoch Fatura Desteği

http://www.epoch.comadresini ziyaret edin

SEGPAY Fatura Desteği

https://cs.segpay.com/adresini ziyaret edin