Anti-Spam Politikası

CameraLux spam sıfır tolerans politikası vardır - SPAM KABUL etmiyoruz!

İstenmeyen /spam e-Posta herhangi bir trafik göndererek hesabınızın fesih ve iptal edilir Kazanılan para neden olur.

SPAM NEDİR?

E-posta, haber grupları, IRC mesaj yoluyla istenmeyen reklam herhangi bir form ve/veya anlık ileti istemcileri. Size karşı herhangi bir SPAM şikayet derhal fesih nedenidir. Bu çok ciddi bir konudur. DEĞİL e-posta göndermek için kimse kim değil yapılan bir istek için doğrulanabilir bilgi.

Reklam ne tür SPAM olarak kabul edilir?

  • Olmayan doğrulanabilir olmayan opt-e-posta. Toplu (e-posta adresi bir kurşun listesindeki kişilere e-posta reklam gönderme) e-posta gönderme. Toplu e-posta hizmetleri ile reklam (e-posta adresi bir kurşun listesinde yer alan kişilere bir e-posta göndereceğiz reklam şirketleri) hemen hesap kapatılmasına neden olacaktır.
  • Haber Gönderme. Ticari iletiler istenmeyen posta ve haber grubu moderatörler herhangi bir şikayet anında hesabın kapatılmasına neden olacaktır.
  • IRC / SOHBET / ICQ Müşteriler, herhangi bir medya, sohbet odaları ve anlık mesaj gibi istenmeyen mesajlar SPAM olarak kabul edilir.

OLARAK SORUMLU ÜYESİ SİBER TOPLUM BU SİTE TUTAR SIKI BİR POLİTİKA YASAKLAYAN HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA GÖNDERİRKEN HERHANGİ BİR PROMOSYON E-POSTALARI ADINA SİTE İSTENEN VEYA İSTENMEYEN. BU SADECE SPAM YASAKLAYAN ÖTESİNE GEÇİYORUZ DEMEKTİR. ŞEYLERİ DAHA NET YAPMAK İÇİN HERKES İÇİN KİMSENİN BİZİM ADIMIZA HERHANGİ BİR E-POSTALAR GÖNDERMEK İZİN VERMİYORUZ. AYRICA, SADECE SİTEYE KAYIT OLAN KİŞİLERE E-POSTA GÖNDERİR SİTENİN KENDİSİ. BU İKİ İLKE GÜÇLÜ "ANTİ-SPAM POLİTİKASI YAPMAK".

Nasıl çalışır?

Her durumda bağlı kuruluşları ve/veya başka bir üçüncü şahsın bizim adımıza e-posta gönderme/İstismar ekibimiz derhal bir soruşturma başlatır doğrudan pazarlamacılar biri ile ilgili şikayet aldık.

İstismar Ekibi aldığımız her şikayeti soruşturan anlamak önemlidir. Bağlı Taciz ekibimiz tarafından kazanç bize ve olası hak kaybı ile/hesap onun e-posta yüz fesih bu sitenin tanıtımı karışan doğrudan pazarlamacılar.

Aşırı durumlarda, Hukuk bölümümüz de yer almaktadır. Lütfen Rapor e-Posta/Spam e-postalardan ile bağlantı ile bu sitesi: e-Posta : contato(at)cameralux.web.tr

Eğer üçüncü bir şahıs tarafından bu siteye bağlı herhangi bir konuda e-posta, (at)contato cameralux e-Posta : rapor lütfen.com.br ve İstismar ekibimiz hemen harekete geçecektir. Lütfen şikayetinizi-e-posta kendisinin şikayet vardır, bu yüzden İstismar Ekibi soruşturmaya devam edebilirsiniz.